Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vere"

Rihanna rrezikon jetën për … gotën e verës!

    Rihanna rrezikon jetën për … gotën e verës!

“Çmenduritë” e RiRi-t kanë qenë gjithmonë të pranishme vetëm në skenë apo në “club”-e, por këtë herë këngëtarja 28-vjeçare ka treguar se çmenduritë di t’i bëjë edhe në jetën reale.

Lexo me Shume

5 gabimet që bëjnë të gjithë kur konsumojnë verë

5 gabimet që bëjnë të gjithë kur konsumojnë verë

Nuk ka rëndësi nëse jeni konsumues i rregullt i verës apo nëse thjesht dëshironi të pini një gotë verë nëpër festa, sërish këto gabime i bëjnë të gjithë. Pirja e

Lexo me Shume

Personat frymëzues që duhet të ndiqni në Instagram

Personat frymëzues që duhet të ndiqni në Instagram

Kur doni që të ndiheni brenda atmosferës së verës, asgjë nuk do të mund t’ju sjellë më pranë saj sesa ndjekja e personave të duhur në Instagram. Mund të habiteni

Lexo me Shume

Lloji i verës që ju përshtatet me shenjën e horoskopit

Lloji i verës që ju përshtatet me shenjën e horoskopit

Ashtu sikurse shenja e horoskopit thotë shumë për karakterin tuaj, njëlloj thotë edhe lloji i verës që ju përshtatet. Bazuar në hartën tuaj yjore do të shijoni më shumë verën

Lexo me Shume

Dietat ju mashtrojnë, ja çfarë të konsumoni

    Dietat ju mashtrojnë, ja çfarë të konsumoni

Harrojeni një moment numërimin e kalorive. Çelësi i të humburit peshë është të konsumosh djathë, të hash çokollatë dhe të pish verë të kuqe. Këtë e thotë një shkencëtar i

Lexo me Shume