Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vera"

Studimi holandez: Vera dhe kafeja, të mira për zorrët

    Studimi holandez: Vera dhe kafeja, të mira për zorrët

Nëse deri tani i kemi besuar shprehjes “Një mollë në ditë mban mjekun larg”, studimi i ri i kryer nga disa studiues holandez flet për të njëjtin efekt pozitiv të

Lexo me Shume

Si të shpëtoni nga milingonat, makthi i sezonit veror

    Si të shpëtoni nga milingonat, makthi i sezonit veror

Aktualisht, milingonat mund të kenë filluar festën në shtëpinë tuaj. Ju mund të përdorni kimikate të ndryshme për t’i larguar pasi këto kohë ato fillojnë të shfaqen kudo, në kuzhinë,

Lexo me Shume