Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vera Grabocka"

Fillon sot “Dance With Me”, Vera Grabocka zbulon të ftuarën speciale

Fillon sot “Dance With Me”, Vera Grabocka zbulon të ftuarën speciale

Mbrëmjen e sotme pritet të startojë sezoni i tretë i spektaklit “Dance With Me”, me të tjerë personazhe të njohur që do të jenë pjesë e kastit në këtë sezon.

Lexo me Shume

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

Koha ecën me hapa të shpejtë, herë e kuptojmë e herë kujtohemi vonë ta shijojmë momentin. Efekti “kohë” për femrat është një “hall” më shumë, pasi do të thotë më

Lexo me Shume