Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vepra penale"

Shpërndanin drogë në Tiranë, pranga 16 personave, ndër ta “i forti i Myslym Shyrit”

    Shpërndanin drogë në Tiranë, pranga 16 personave, ndër ta “i forti i Myslym Shyrit”

Hetimi i gjatë i Forcave të Antidrogës ka çuar në arrestimin e tre personave në Tiranë, një ndër ta është personazh i njohur për policinë. Mësohet se forcat “Shqiponja” kanë

Lexo me Shume