Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Veper penale"

Dogji 4 makina, lihet në burg Desara Mançellari

    Dogji 4 makina, lihet në burg Desara Mançellari

Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg 23-vjeçaren Desara Mançellari, e cila akuzohet për shkatërrim prone, pas djegies së katër makinave. Nga hetimet e deritanishme, prokuroria ka gjykuar

Lexo me Shume