Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vellai"

Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

    Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

Një krim i rëndë është shënuar ditën e sotme në Dukagjin, ku pas një sherri në fshatin Lekaj të Dukagjinit, vëllai ka qëlluar me armë vëllanë e tij dhe kunatën,

Lexo me Shume

Çfarë e bën krenare Ilda Bejlerin?

    Çfarë e bën krenare Ilda Bejlerin?

Primobalerini në teatrin shtetëror të Baden Utenberg në Gjermani, Bledi Bejleri, tashmë është edhe koreograf. Kjo arritje e të vëllait e ka bërë edhe më krenare motrën e tij, moderatoren Ilda

Lexo me Shume

Arrestimi i të vëllait, reagon Alibeaj: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

    Arrestimi i të vëllait, reagon Alibeaj: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

Ish-ministri i Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar pas lajmit të arrestimit të vëllait të tij në Gjermani. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, demokrati Alibeaj akuzon ministrin Tahiri për

Lexo me Shume

Grabitje me armë, arrestohet në Gjermani vëllai i Enkelejd Alibeajt

    Grabitje me armë, arrestohet në Gjermani vëllai i Enkelejd Alibeajt

Vëllai i kreut të Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, është vënë në pranga në Hahn të Gjermanisë. Policia kriminale njoftoi se më 7 prill, shtetasi Taulant

Lexo me Shume

Rrëfehet Salah Abdeslam, zhvendos përgjegjësinë tek i vëllai, Brahim

    Rrëfehet Salah Abdeslam, zhvendos përgjegjësinë tek i vëllai, Brahim

Në seancën gjyqësore, terroristi Salah Abdeslam ka folur për rolin e tij në sulmet terroriste të 13 nëntorit 2015 dhe se si u organizuan ato. Në seancën gjyqësore të 19

Lexo me Shume