Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Velipoje"

Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

    Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

Një tjetër incident me mjetet lundruese është shënuar ditën e sotme. Mësohet se një pushues është goditur nga një motor uji në Velipojë. Konkretisht, ai është rrëzuar nga motori i

Lexo me Shume

Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

    Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

Italiani 25-vjeçar Giorgio De Serio është njëri prej viktimave të aksidentit të rëndë të ndodhur dje në Velipojë. Ai humbi jetën tragjikisht bashkë me një çift shqiptar dhe një tjetër

Lexo me Shume

Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

    Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave, u shënua një ditë më parë në Velipojë. Ndër viktimat ishin dhe një shqiptar, drejtuesi i mjetit, i cili kishte

Lexo me Shume

Aksidenti në Velipojë, policia: Segmenti rrugor s’ka sinjalistikën e nevojshme. 2 nga viktimat do martoheshin më 14 gusht

    Aksidenti në Velipojë, policia: Segmenti rrugor s’ka sinjalistikën e nevojshme. 2 nga viktimat do martoheshin më 14 gusht

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë, shënuar ditën e sotme në Velipojë, ku një makinë me katër persona u rrëzua në kanalin e Hidrovorit në 3 metra

Lexo me Shume

Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit

    Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit

Policia ka bërë me dije informacionin zyrtar lidhur me shkaqet e aksidentit të shënuar ditën e sotme në Velipojë. Nga hetimet e deritanishme, mësohet se shkak i aksidentit është humbja

Lexo me Shume

Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

    Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

Një aksident tragjik është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë, ku katër persona kanë humbur jetën. Burime të policisë kanë bërë me dije se automjeti me targa AA767HF ka dalë

Lexo me Shume

Aksident fatal në Velipojë, vdes 24-vjeçari

    Aksident fatal në Velipojë, vdes 24-vjeçari

Në Velipojë një 24-vjeçar i identifikuar, Elsid Leva ka humbur jetën si pasojë e daljes nga rruge me automjetin e tij, nga ku ka rënë në ujrat e hidrovorit në

Lexo me Shume

Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja

    Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen e një fëmije 10 vjeç është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë. Bëhet e ditur se vajza me iniciale V. SH u përplas nga makina

Lexo me Shume