Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vau i Dejes"

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

    Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

Një krim në familje është shënuar gjatë natës së mbrëmshme në fshatin Barbullush të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër, përcjell Blitz.al. Mësohet se shtetësja 35-vjeçare Mirela Buzalli 35 vjeçe

Lexo me Shume