Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "varane"

Varane humbet finalen e Champions League. Në dyshim edhe për Euro 2016

    Varane humbet finalen e Champions League. Në dyshim edhe për Euro 2016

Raphael Varane pritet të mos marrë pjesë në finalen e Champions League, në ndeshjen mes Real Madridit dhe Atletico Madridit, pasi klubi ka konfirmuar se ai ka pësuar disa dëmtime

Lexo me Shume