Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vangjush Dako"

Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

    Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka pranuar se për këtë sezon turistik nuk do të ketë roje plazhi për sigurinë e pushuesve në plazh. Sipas tij, shkak nuk

Lexo me Shume

PD në Durrës padit kryebashkiakun Dako për shpërdorim fondesh

    PD në Durrës padit kryebashkiakun Dako për shpërdorim fondesh

Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës, Osman Stafa, ka depozituar së fundmi një kallëzim penal në prokurori për Bashkinë e Durrësit dhe kryetarin e saj, Vangjush Dako. Konkretisht, kallëzimi është

Lexo me Shume