Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vangjel Dule"

Dule për reformën në drejtësi: Të miratohet me konsensus të plotë

    Dule për reformën në drejtësi: Të miratohet me konsensus të plotë

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, e ka cilësuar reformën në drejtësi si një proces i vonuar. Nga qyteti i Korçës, ai shprehu bindjen se

Lexo me Shume