Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vanessa Hudgens"

Gjobitet aktorja e njohur me 1.000$. Ja arsyeja

Gjobitet aktorja e njohur me 1.000$. Ja arsyeja

Vanessa Hudgens është detyruar të paguajë një  gjobë prej 1.000$ pasi gdhendi emra në një shkëmb të kuq në Arizona për Shën Valentin. Aktorja e “High School Musical” shpërndau në

Lexo me Shume