Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Van Gaal"

Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

    Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

Jose Mourinho ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e Manchester United për të marrë drejtimin e skuadrës duke filluar nga sezoni tjetër. Të paktën kështu thonë raportimet që vijnë nga mediat

Lexo me Shume

Van Gaal: Schweinsteiger mund të humbë Europianin!

    Van Gaal: Schweinsteiger mund të humbë Europianin!

Pak para ndeshjes miqësore mes Gjermanisë dhe Anglisë, në stërvitjen e fundit të ekipit, Bastian Schweinsteiger ndjeu dhimbje në ligamentin e gjurit të djathtë, gjë që e detyroi të humbte

Lexo me Shume