Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vali Corleone"

10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër

    10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër

Populli shqiptar shquhet si një popull muzikë-dashës dhe këtë nuk ka frikë ta shfaqë në çdo vend. Një nga këto “vendet” është televizioni, ku numri i këngëtarëve që debutojnë me

Lexo me Shume