Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Valencia"

Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

    Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

Skuadra e Arsenalit është gati të ofrojë 20 milionë stërlina për t’i shkëputur Valencias lojtarin me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi. Sipas asaj që raporton Goal.com, trajneri Arsen Wenger është i

Lexo me Shume