Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Valbone"

Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

    Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

Një turiste australiane ka humbur jetën si pasojë e rënies në humnerë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Valbonës, pas rënies nga një lartësi e madhe. Mësohet se

Lexo me Shume