Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Valbona Selimllari"

Valbona Selimllari vazhdon të jetë Miss. Foto nga pushimet në jug të Shqipërisë

Valbona Selimllari vazhdon të jetë Miss. Foto nga pushimet në jug të Shqipërisë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Një nga ikonat e bukurisë shqiptare, Valbona Selimllari, ka zgjedhur t’i kalojë pushimet këtë vit brenda vendit. Paçka se ajo përpiqet

Lexo me Shume

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

Vera Grabocka ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Ndoshta me më shumë vite mbi supe, por e para në këtë listë. Regjisorja me një karrierë të suksesshme tashmë

Lexo me Shume