Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vajze"

Bleona Qereti ka një lutje

    Bleona Qereti ka një lutje

Pavarësisht se Bleona mund të ketë arritur shumë gjëra që ka ëndërruar në jetë, përsëri qenka diçka për të cilën ajo lutet akoma ta ketë. Nuk është një person zemre

Lexo me Shume