Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ushtrime"

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Dieta strikte dhe puna e vështirë në palestër e Kim Kardashian duket se është duke e shpërblyer. Ylli i reality show-t postoi në Snapchat një foto mbi shkallë, që nxjerr

Lexo me Shume

Të ushtrohesh gjatë shtatzënisë? Ja çfarë sugjeron një nënë…

Të ushtrohesh gjatë shtatzënisë? Ja çfarë sugjeron një nënë…

Sophie Guidolin, e kthyer tashmë në një “guru” fitness-i, solli në jetë binjakët e saj në shtator të 2015-s. Ajo publikoi çdo etapë të shtatzënisë së saj në rrjetet sociale. Guidolin,

Lexo me Shume