Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ushtari"

Aksidenti ajror, i mbijetuari Baramuça vendos hekur në krahun e thyer

    Aksidenti ajror, i mbijetuari Baramuça vendos hekur në krahun e thyer

Ushtari Gerald Baramuça është i mbijetuari i vetëm i aksidentit ajror të shënuar rreth një javë më parë në Liqenin e Shkodrës. Mësohet se ai iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale

Lexo me Shume