Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ushtare"

Turqi, kapen 11 ushtarët që do “rrëmbenin” Erdoganin

    Turqi, kapen 11 ushtarët që do “rrëmbenin” Erdoganin

Pas dështimit të tentativës për grusht shteti, Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka nisur të arrestojë apo shkarkojë nga puna ata persona që dyshohet se kanë marrë pjesë në

Lexo me Shume