Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ushtar"

Fjalët rrënqethëse të ushtarit rus, përpara se të vdiste në Siri

Fjalët rrënqethëse të ushtarit rus, përpara se të vdiste në Siri

Fjalët e fundit të ushtarit rus Alexander Prokhorenko kanë prekur të gjitha forcat e armatosura në mbarë botën! 25-vjeçari i ka ‘detyruar’ avionët rusë të sulmojnë drejt tij, për të

Lexo me Shume