Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "USAID"

Rama në Uashington takon kreun e USAID-it. Smith: Mësimi i fesë, një nismë inteligjente

    Rama në Uashington takon kreun e USAID-it. Smith: Mësimi i fesë, një nismë inteligjente

Gjatë ditës së dytë të vizitës në SHBA, kryeministri Edi Rama është takuar me administratoren e Përgjithshme të USAID-it, Gayle Smith. Në këtë takim, Smith e cilësoi kryeministrin Rama si

Lexo me Shume