Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "urime"

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

  Festa të rëndësishme, ndër të cilat edhe 1 qershori, nuk mund të lënë pa prekur edhe personazhet e famshëm. Sot, në kuadër të festës së fëmijëve, personazhe të ndryshëm

Lexo me Shume

Ati i Shenjtë mban meshën solemne të Ditës së Pashkëve, lutje për refugjatët dhe viktimat e terrorizmit

    Ati i Shenjtë mban meshën solemne të Ditës së Pashkëve, lutje për refugjatët dhe viktimat e terrorizmit

Papa Françesku mbajti meshën solemne të ditës së Pashkëve dhe dha bekimin“Urbi et Orbi” për të gjithë besimtarët në Bazilikën e Vatikanit. Në ceremoni morën pjesë besimtarë dhe pelegrinë nga

Lexo me Shume