Blitz

Tag "Urban"

Mos guxoni ta vidhni këtë super-gjyshe!

    Mos guxoni ta vidhni këtë super-gjyshe!

Grace Smith është një 89-vjeçare, e cila jeton vetëm në një shtëpi të vogël në Sunbury-on-Thames. Gjatë kohës që kjo gjyshe po ndiqte serialin e saj të preferuar, një burrë

Read Full Article

Tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër të artit

Tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër të artit

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Hull është zgjedhur si vendi i fundit i organizimit të një tubimi masiv me njerëz lakuriq, të gjitha në emër të

Read Full Article

Ja cili është trendi i fundit i selfie-ve në Instagram

Ja cili është trendi i fundit i selfie-ve në Instagram

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Trendet e selfie-ve në Instagram kanë evoluar shumë, duke lënë pas “duck face”, “fish gape” etj. Trendi i momentit është dora

Read Full Article

Scarlett Johansson kthehet në shtëpi me vajzën pas xhirimeve në Zelandën e Re

Scarlett Johansson kthehet në shtëpi me vajzën pas xhirimeve në Zelandën e Re

  Scarlett Johansson ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Një qëndrim i zgjatur në Zelandën e Re përfundoi  pasi të premten pasdite Scarlett Johansson udhëtoi drejt Australisë. Aktorja

Read Full Article

Turisti arab me super makina në Londër

Turisti arab me super makina në Londër

  Mercedes G63 ◄ Back Next ► Picture 1 of 8   Për shumë njerëz, një udhëtim jashtë vendit mund të nënkuptojë të marrësh një makinë të vogël me qira

Read Full Article

(FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

    (FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Gigi Hadid, Kendall Jenner dhe pjesa tjetër e yjeve janë rrëmbyer nga trendi i ri. Këto vajza kanë vendosur të mos

Read Full Article

Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

    Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

Dashi ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Skeptikë dhe me pak lodhje e filloni javën nga ngarkesat emocionale apo dhe familjare te mbartura nga java e kaluar. Përpiquni

Read Full Article

Dola vetëm dhe më bënë kurvë!

    Dola vetëm dhe më bënë kurvë!

  Kisha kaluar një javë të zhurmshme dhe të lodhshme. E premte mbrëma… Vendosa të vishja fustanin tim të preferuar, i cili edhe pse modest më tregon linjat e trupit.

Read Full Article

Kendall Jenner zëvendëson traditën e veshjes të Pashkëve me trendin e momentit

  Kendall Jenner zëvendëson traditën e veshjes të Pashkëve me trendin e momentit

Khloe Kardashian ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Klani Kardashian-Jenner ka festuar Pashkët dhe më pas secili është

Read Full Article

E keni menduar ndonjëherë pse nuset vishen me të bardha?

E keni menduar ndonjëherë pse nuset vishen me të bardha?

Mbretëreshë Viktoria ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Çdo nuse, e cila ëndërron të ecë  përgjatë një rruge

Read Full Article

Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

  Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

Një nënë ka përshkruar momentin tronditës kur një vajzë adoleshente tentoi t’i rrëmbente  fëmijën, duke krijuar një faqe të rreme

Read Full Article

Ja cilat janë 5 drogat me të cilat njerëzit abuzojnë më shumë

  Ja cilat janë 5 drogat me të cilat njerëzit abuzojnë më shumë

  Varësia nga droga është një problem në rritje në të gjithë globin, por çfarë është më problematike në rangun

Read Full Article

Mësoni një fjalë të re dhe ju duket se e shihni kudo? Ja si e shpjegon shkenca!

  Mësoni një fjalë të re dhe ju duket se e shihni kudo? Ja si e shpjegon shkenca!

A keni mësuar ndonjë fjalë të re kohët e fundit, atë për të cilën betoheni se nuk e kishit dëgjuar

Read Full Article

Bukuria e femrës në vende të ndryshme të botës

  Bukuria e femrës në vende të ndryshme të botës

Moskë, Rusi ◄ Back Next ► Picture 1 of 25 Fotografja rumune Mihaela Noroc ka udhëtuar rreth botës vetëm me

Read Full Article

8 aksesorë që shkojnë me çdo kombinim

8 aksesorë që shkojnë me çdo kombinim

Vathë Gold Hoop ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Të mëdhenj mjaftueshëm për të lënë një përshtypje të

Read Full Article

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Këngëtarja e “Akoma jo” ka treguar se  interesohet jo vetëm për problemet në Shqipëri, por edhe për problemet në SHBA.

Read Full Article

Kylie Jenner përsëri bionde!

  Kylie Jenner përsëri bionde!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Kylie Jenner  ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për ndryshimet

Read Full Article

Futbollistët e Kombëtares kthehen në modelë

  Futbollistët e Kombëtares kthehen në modelë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sot uniformat e reja të

Read Full Article

10 arsye pse femrat preferojnë meshkuj më pak të bukur

  10 arsye pse femrat preferojnë meshkuj më pak të bukur

Ata janë dhe të bëjnë të ndihesh e lumtur ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Në marrëdhënie me

Read Full Article

Reagimi prekës i Adele për viktimat e Brukselit

  Reagimi prekës i Adele për viktimat e Brukselit

Gjatë performancës në Arenën O2 të Londrës, Adele  foli për sulmet në Bruksel, ku u vranë rreth 31 persona. “Kur

Read Full Article

6 produkte që duhet të përdorni për higjienën tuaj

  6 produkte që duhet të përdorni për higjienën tuaj

Përdorni vaj kokosi për flokët tuaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Vaji i kokosit ndihmon në hidratimin

Read Full Article