Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "uniforma"

Tiranë, grabitet dyqani i FSHF-së tek “Fan Zone”

    Tiranë, grabitet dyqani i FSHF-së tek “Fan Zone”

Dyqani zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit ka rënë pre e një grabitje spektakolare. Burime zyrtare të FSHF-së tregojnë se për ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme, i janë drejtuar

Lexo me Shume