Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ullinj"

15 mënyra të shijshme për të konsumuar ullinjtë

15 mënyra të shijshme për të konsumuar ullinjtë

Ullinjtë janë jo vetëm gjerësisht të konsumueshëm nëpër pjata të kulturave të ndryshme, por janë edhe të preferuar nga një shumicë njerëzish. Jo rrallë herë, shefat e kuzhinës eksperimentojnë me

Lexo me Shume

Kocë e tiganisur me domate, ullinj dhe kaperi

    Kocë e tiganisur me domate, ullinj dhe kaperi

Erdhi më në fund pranvera dhe trupi ynë kërkon ushqime të lehta, ngjyra dhe pjata plot shije. Këtu do të gjeni një recetë të thjeshtë, të cilën e realizoj shpesh

Lexo me Shume