Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ulf Karlsson"

“Tronditet” Ibrahimoviç – ish trajneri Karlsson: Zlatan dopohej te Juventusi!

    “Tronditet” Ibrahimoviç – ish trajneri Karlsson: Zlatan dopohej te Juventusi!

Vërtet shokuese ka qenë deklarata e Ulf Karlsson, ish-trajnerit të Kombëtares Suedeze të Atletikës, që ka lënë shije të hidhur te futbolldashësit anembanë botës! “Sipas meje, Zlatan Ibrahimoviç dopohej kur

Lexo me Shume