Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "uggs"

A janë “Uggs” përsëri në modë? VIP-at mendojnë që po…

    A janë “Uggs” përsëri në modë? VIP-at mendojnë që po…

Prej vitesh janë konsideruar si aksesorët më “in” dhe shumë të ngrohta. Bëhet fjalë për çizmet “Uggs”, të cilat nuk duhet të mungojnë në dollapin tonë veçanërisht gjatë stinës së

Lexo me Shume