Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "udhezimi"

Nis më 4 tetor regjistrimi për Lotarinë Amerikane, udhëzim i plotë mbi mënyrën e aplikimit

Nis më 4 tetor regjistrimi për Lotarinë Amerikane, udhëzim i plotë mbi mënyrën e aplikimit

Prej të enjtes së 4 tetorit do të nisë regjistrimi elektronik për të gjithë të interesuarit për Lotarinë Amerikane. Aplikimi për Lotarinë DV-2018 nis më 4 tetor 2016 në orën

Lexo me Shume