Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Udhetim"

Celulari do të kthehet në pasaportën tuaj të re

    Celulari do të kthehet në pasaportën tuaj të re

Momenti që harroni pasaportën në shtëpi pak përpara udhëtimit tuaj ka gjasa mos të shkaktojë më probleme. Kompania që prodhon pasaportat britanike dhe që është gjithashtu kompania më e madhe

Lexo me Shume

Sulmi në metronë e Brukselit, turma e njerëzve këmbëngul të udhëtojë

    Sulmi në metronë e Brukselit, turma e njerëzve këmbëngul të udhëtojë

Një ndër shënjestrat e sulmeve terroriste të shënuara sot në Bruksel ishte edhe stacioni i metrosë në Maelbeek. Si pasojë e shpërthimit në këtë stacion humbën jetën rreth 15 persona,

Lexo me Shume