Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "UÇK"

EULEX: 30 ditë paraburgim për ish-kreun e UÇK-së Azem Syla

    EULEX: 30 ditë paraburgim për ish-kreun e UÇK-së Azem Syla

Një gjyqtar i EULEX-it caktoi ditën e djeshme masën e paraburgimit prej një muaj për të pandehurin Azem Syla. Lajmi është bërë i ditur nga Gjykata e Kosovës, ndërkohë që rasti

Lexo me Shume