Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "U21"

Redi Jupi jep dorëheqjen, jo më trajner i Kombëtares U21

    Redi Jupi jep dorëheqjen, jo më trajner i Kombëtares U21

Redi Jupi nuk do të jetë më trajner i Kombëtares Shqiptare të U21. Mësohet se ai ka dhënë dorëheqjen nga kjo detyrë, të cilën e mori në vitin 2015 duke

Lexo me Shume

Shqipëria pret Greqinë në “Elbasan Arena”, një minutë heshtje

    Shqipëria pret Greqinë në “Elbasan Arena”, një minutë heshtje

Kombëtarja U21 e Shqipërisë po përballet sot me Greqinë në stadiumin e “Elbasan Arena”. Kjo ndeshje, e vlefshme për eliminatoret e “Europianit 2017” për U21, nisi me një minutë heshtje

Lexo me Shume