Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "U2"

U2, së shpejti del albumi “Song of Experience”

    U2, së shpejti del albumi “Song of Experience”

“Song of Experience” titullohet albumi i shumëpritur i grupit të famshëm U2, detajet e të cilit mbeten ende mister. Lideri Bono, në një intervistë të dhënë për një nga site-t

Lexo me Shume