Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Twilight"

Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

    Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

Pas problemeve që i lindën duke anulluar takimet me fansat e tij, e vetmja gjë që i mungonte tani ishte ta ngatërrojnë me një vajzë. Pikërisht kjo ka ndodhur ditën

Lexo me Shume