Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "twerk"

(Video) Skandaloze! Fëmijëve u mësojnë të bëjnë “twerk” në shkolla

    (Video) Skandaloze! Fëmijëve u mësojnë të bëjnë “twerk” në shkolla

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale, ka bërë xhiron e botës e ka shkaktuar trazira, referuar dhe komenteve. Protagonistët kryesorë të saj janë disa fëmijë, të cilët duke parë mesa

Lexo me Shume