Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "TVSH"

Mostransmetimi i “Euro 2016” në TVSH, Berisha: Aferë e Ramës, të nisë hetimi

    Mostransmetimi i “Euro 2016” në TVSH, Berisha: Aferë e Ramës, të nisë hetimi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kërkuar nisjen e hetimit për shkak të mostransmetimit falas të ndeshjeve të Kampionatit Europian nga Televizioni Publik Shqiptar. Duke e cilësuar këtë si një aferë të

Lexo me Shume