Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Turq"

Arrestohet çifti turk me pasaportë false në Rinas, gruaja e dënuar për plagosje

    Arrestohet çifti turk me pasaportë false në Rinas, gruaja e dënuar për plagosje

Dy shtetas turq janë vënë në prangat e policisë kufitare, pasi janë arrestuar në flagrancë me pasaportë false. Është kryer arrestimi i Recep Cahit Dogan, 65 vjeç, lindur dhe banues

Lexo me Shume