Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "turne"

Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

    Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

Fansat dhe adhuruesit, të cilët janë të emocionuar se mund të takojnë Drake këtë verë në “Summer Sixteen Tour”, tani do të zhgënjehen. Artisti kanadez ka deklaruar për publikun e

Lexo me Shume

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

    Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

Listës së VIP-ave që përdorin të ardhurat e koncerteve për të mbushur arkat e organizatave të bamirësisë i është shtuar edhe Justin Bieber. Burime pranë këngëtarit kanë thënë së Bieber

Lexo me Shume

Kujt i nevojitet Rihanna?

Kujt i nevojitet Rihanna?

Pak minuta më parë, Rihanna ka publikuar videon e radhës nga albumi “Anti”. Videoja titullohet “Needed Me” dhe ka mbledhur plot 500.000 klikime brenda 30 minutave. “Needed Me” ka përmbajtje

Lexo me Shume