Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "turisti"

Vdekja e turistit rus në Himarë, i akuzuari kallëzon oficerin e policisë

    Vdekja e turistit rus në Himarë, i akuzuari kallëzon oficerin e policisë

Fatmir Kuçi, biznesmeni që akuzohet se shkaktoi vdekjen e turistit rus pas goditjes me mjet lundrues, ka kallëzuar në prokurori përmes avokatit të tij, oficerin e Policisë Gjyqësore në Vlorë.

Lexo me Shume

Prokuroria për vdekjen e turistit rus: Fatmir Kuçi, personi i parë që konstatoi ngjarjen

    Prokuroria për vdekjen e turistit rus: Fatmir Kuçi, personi i parë që konstatoi ngjarjen

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë të shënuar në Himarë, ku një turist rus humbi jetën si pasojë e goditjes nga mjeti lundrues, prokuroria ka bërë me dije detaje të

Lexo me Shume

Goditi për vdekje turistin në Himarë, arrestohet drejtuesi i mjetit lundrues

    Goditi për vdekje turistin në Himarë, arrestohet drejtuesi i mjetit lundrues

Policia e Vlorës ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit lundrues që shkaktoi vdekjen e turistit rus që po pushonte në bregdetin shqiptar. Mësohet se është vënë në pranga shtetasi

Lexo me Shume