Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "turiste"

U hodh nga kati i gjashtë, zbardhet letra e turistes: Organet e mia jepuani atyre që kanë nevojë

    U hodh nga kati i gjashtë, zbardhet letra e turistes: Organet e mia jepuani atyre që kanë nevojë

Një shtetase e huaj tentoi të vetëvritet duke u hedhur nga kati i gjashtë i 15-katëshit në Tiranë dhe tani ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Në vijim

Lexo me Shume

Tiranë, një shtetase e huaj hidhet nga 15-katëshi

    Tiranë, një shtetase e huaj hidhet nga 15-katëshi

Nga Anduena Llabani Një shtetase e huaj ka rënë në tarracën e katit të dytë të 15-katëshit në qendër të Tiranës. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe

Lexo me Shume

Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

    Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

Një turiste spanjolle, e cila ndodhej për të pushuar në Korfuz, është përdhunuar nga një shtetas shqiptar. 25-vjeçarja, emri i të cilës nuk bëhet i ditur, ka deklaruar se akti

Lexo me Shume

Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

    Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës. Nga të dhënat e para, bëhet me dije se në

Lexo me Shume

Macchu Picchu – Kërkonte të bënte një foto, vdes turisti gjerman

    Macchu Picchu – Kërkonte të bënte një foto, vdes turisti gjerman

Një turist gjerman ka rënë për reth 200 metra duke humbur kështu jetën, në tentativën për të bërë një foto në majën e Machu Picchu-t. Oliver Paps i kërkoi një

Lexo me Shume

Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

    Bie në humbnerë, humb jetën turistja australiane

Një turiste australiane ka humbur jetën si pasojë e rënies në humnerë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Valbonës, pas rënies nga një lartësi e madhe. Mësohet se

Lexo me Shume

Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit

    Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit

Dy turistë të huaj, një francez dhe një çek, humbën kontaktet që prej ditës së djeshme. Ata ishin të pajisur me GPS, por policia nuk arrinte të lokalizonte vendndodhjen, gjë

Lexo me Shume