Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tur muzikor"

Reagimi i Adeles teksa harron tekstin është i adhurueshëm

    Reagimi i Adeles teksa harron tekstin është i adhurueshëm

Askush nuk është perfekt, as Adele. Këngëtarja e hitit “Hello” ishte duke kënduar një ndër këngët e saj të preferuara gjatë turit që po zhvillon, kur i ndodhi diçka e

Lexo me Shume