Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tur boteror"

Anulohet turi “Formation” i Beyonce

    Anulohet turi “Formation” i Beyonce

Beyonce ka lënë të hutuar fansat e saj me lajmin e anulimit të turit botëror të “Formation”, i cili ka vetëm pak ditë që ka nisur. Bey do të ngjitej

Lexo me Shume