Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tupac"

Shumë shpejt, të gjithë sytë nga 2PAC

    Shumë shpejt, të gjithë sytë nga 2PAC

“All Eyes On Me”, filmi i bazuar në jetën e reperit 2Pac, sapo ka mbaruar xhirimet dhe ka kaluar në fazën e montazhit dhe produksionit final. Regjisori i filmit, Benny

Lexo me Shume