Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tuna"

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!

    Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!

A ju kujtohet Arilena Ara, këngëtarja e vogël dhe e talentuar, fituese e “X Factor”? Epo, sot edhe mund të mos e njihni. Si në këngën “TokeRroke” të lançuar së

Lexo me Shume

Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

    Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

Tuna ka postuar pak minuta më parë një foto nga një pasarelë mode e veshur me firmën e saj të preferuar KTZ. Në Shkup, po zhvillohet këto ditë java e

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

    Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e mendoi që do të kishte “mbretër”, të “mëdhenj” apo “hitbërës”

Lexo me Shume

Me kë po pushon Tuna në Turqi?

Me kë po pushon Tuna në Turqi?

Mesa duket, pas ndarjes nga Cozman, Tuna po i kushton më shumë kohë vetes të saj, duke mos lënë prapa karrierën. Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi këngën e

Lexo me Shume

Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

    Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

Para pak minutash, reperi Cozman, pjesë e grupit Babastars, lançoi single-in e tij me titullin “Si dje”. Kjo është kënga e parë për reperin me të cilën vjen solo dhe

Lexo me Shume

Pas ndarjes vjen dasma për Tunën

    Pas ndarjes vjen dasma për Tunën

Gjatë ditëve të fundit, Tuna Sejdi është përfolur për ndarjen nga i dashuri i saj, Cozman, pas deklaratës së bujshme të reperit Noizy që pranoi se ka fjetur me të.

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

    Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në vegjëli, Anglinë, rikthimin në Shqipëri, OTR, marrëdhëniet me koleget dhe

Lexo me Shume