Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "truri"

Çfarë ndodh në trurin tuaj kur filloni të improvizoni

    Çfarë ndodh në trurin tuaj kur filloni të improvizoni

Diçka e pazakontë ndodh me trurin tuaj, në momentin që ju filloni të improvizoni. E keni menduar se si duket kreativiteti juaj? Muzikantët më të mirë janë, në një farë

Lexo me Shume

Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

    Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

Nga një studim i ri i zhvilluar në Brazil ka rezultuar se virusi Zika mund të shkaktojë një gamë të gjerë çrregullimesh të trurit, shumë më të madh nga sa

Lexo me Shume