Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Trukime ndeshjesh"

Antonio Conte në telashe! Prokuroria e rikthen në “vallen” e trukimeve!

    Antonio Conte në telashe! Prokuroria e rikthen në “vallen” e trukimeve!

Prokuroria e Përgjithshme e Brescia-s ka apeluar vendimin për lirimin e Antonio Conte-s, të dhënë 16 majin e kaluar në procesin e përshpejtuar, nga gjyqtari i seancës paraprake të Gjykatës

Lexo me Shume