Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tropoje"

Tropojë – Polici plagos kushuririn me armë

    Tropojë – Polici plagos kushuririn me armë

Efektivi i policisë së Tropojës ka plagosur kushuririn e tij me armë zjarri. Sipas informacioneve të para të dhëna nga “News 24”, Zef Pepkolaj ka plagosur në këmbë kushuririn Sokol

Lexo me Shume

Sherr teksa shihnin ndeshjen, vritet 25-vjeçari në Tropojë

    Sherr teksa shihnin ndeshjen, vritet 25-vjeçari në Tropojë

Një sherr mes të rinjve ka përfunduar me vrasjen e njërit prej tyre dhe plagosjen e një tjetri. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lokal në fshatin Cërnicë të

Lexo me Shume

Aksident tragjik në Tropojë, një tjetër femër humbet jetën

    Aksident tragjik në Tropojë, një tjetër femër humbet jetën

Një shtetase ka mbetur e vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë shënuar ditën e sotme në fshatin Mehajan, Tropojë. Automjeti me tre

Lexo me Shume

Zjarr masiv në pyllin e Rragamit në Tropojë, asnjë ndërhyrje për shuarjen e tij

    Zjarr masiv në pyllin e Rragamit në Tropojë, asnjë ndërhyrje për shuarjen e tij

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën pyjore të Rragamit në Tropojë. Raportohet se zjarri që ka prekur rreth 40 hektarë të kësaj zone, ka nisur një ditë më parë. Megjithatë,

Lexo me Shume

Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

    Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

Një ditë pas gjetjes së dy kufomave në një bunker në mes të pyllit në Fushë Mejdan, detaje të reja janë zbuluar nga policia. Mësohet se dy kufomat e dekompozuara

Lexo me Shume

Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

    Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është raportuar nga Tropoja, ku dy persona janë gjetur të vdekur brenda një bunkeri në afërsi të Mjedanit. Bëhet me dije se viktimat

Lexo me Shume