Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "treni"

Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

    Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

Një aksident i frikshëm është shënuar ditën e djeshme në Londër. Një 20-vjeçar që ishte duke udhëtuar me trenin e linjës Gatwick Express, iu pre koka nga një tren tjetër

Lexo me Shume