Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Trending"

5 fakte të tmerrshme për produktet kozmetike

    5 fakte të tmerrshme për produktet kozmetike

Make up-i është shumë i rëndësishëm për femrat. Por shpesh kur blejmë produkte kozmetike nuk e dimë se çfarë jemi duke blerë. Ne nuk i kontrollojmë produktet, madje as ata që

Lexo me Shume

Xhaketat me rrip në mes, një tjetër zgjedhje që nuk duhet t’ju mungojë

    Xhaketat me rrip në mes, një tjetër zgjedhje që nuk duhet t’ju mungojë

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Xhaketat me rrip janë një zgjedhje perfekte për këtë sezon. Shpesh duket e vështirë me ndryshimin e kohës të kalojmë nga

Lexo me Shume

(Foto) Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness festojnë 20-vjetorin e martesës

    (Foto) Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness festojnë 20-vjetorin e martesës

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Hugh Jackman 47 vjeç dhe Deborra-Lee Furness 60 vjeç duken po aq të lumtur dhe të dashuruar sa atëherë kur thanë

Lexo me Shume

Mos guxoni ta vidhni këtë super-gjyshe!

    Mos guxoni ta vidhni këtë super-gjyshe!

Grace Smith është një 89-vjeçare, e cila jeton vetëm në një shtëpi të vogël në Sunbury-on-Thames. Gjatë kohës që kjo gjyshe po ndiqte serialin e saj të preferuar, një burrë

Lexo me Shume

Modele fustanesh që ju duhen këtë pranverë

    Modele fustanesh që ju duhen këtë pranverë

Fustan me dizenjo lulesh ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Veshjet me dizenjo lulesh janë të pandashme këtë sezon. Një fustan me një përzierje ngjyrash dhe dekore të

Lexo me Shume

Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

    Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Shtojini veshjes tuaj një shall me ngjyra si aksesor, mund ta përdorni atë për të lidhur flokët, si rrip pantallonash ose

Lexo me Shume

Konturimi i këmbëve, trendi ekstrem i make up-it

    Konturimi i këmbëve, trendi ekstrem i make up-it

Si fillim bëri shumë bujë trendi i konturimit të fytyrës. Por nuk mjaftoi vetëm kjo që trendi i konturimit të përhapej për të gjithë trupin. Kemi parë konturim të fytyres,

Lexo me Shume

Trendi i fundit në rrjetet sociale “Iphone 6 ndryshon madhësinë e gjunjëve tuaj.”

    Trendi i fundit në rrjetet sociale “Iphone 6 ndryshon madhësinë e gjunjëve tuaj.”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Iphone 6 ka hapur një sfidë virale, në Kinë ku femrat mbulojnë gjunjtë e tyre për të provuar se këmbët e

Lexo me Shume

5 veshje të Rihannës që mund t’i vishni edhe në zyrë

  5 veshje të Rihannës që  mund t’i vishni edhe në zyrë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Në një univers paralel, kjo do të jetë një veshje e

Lexo me Shume

“Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

  “Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Në javët e modës nuk ka mbetur pa u vënë re

Lexo me Shume

Ja se cili reper legjendar do të performojë në Shqipëri

Ja se cili reper legjendar do të performojë në Shqipëri

Personazhet e famshëm që performojnë në Shqipëri janë të rrallë, saqë ardhja e tyre në vendin tonë konsiderohet një event.

Lexo me Shume

Tri mënyra për të vendosur blush-in

  Tri mënyra për të vendosur blush-in

Blush Couture ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Zgjidhni një ngjyrë të errët blush-i. Në qoftë se keni

Lexo me Shume

8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona

  8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona

Zgjidhini streçe mat dhe vishini me diçka me shkëlqim. ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Kush tha se

Lexo me Shume

Trendi i pranverës, perfekt për vajzat me gjoks të vogël

  Trendi i pranverës, perfekt për vajzat me gjoks të vogël

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Të gjitha vajzat që kanë gjoks të vogël dhe më parë

Lexo me Shume

Fundi që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë pranverë

  Fundi që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë pranverë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Fundi treçereksh është një nga trendet e kësaj pranvere. Prej kohësh

Lexo me Shume

Ja cili është trendi i fundit i selfie-ve në Instagram

Ja cili është trendi i fundit i selfie-ve në Instagram

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Trendet e selfie-ve në Instagram kanë evoluar shumë, duke lënë pas

Lexo me Shume

(FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

  (FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Gigi Hadid, Kendall Jenner dhe pjesa tjetër e yjeve janë rrëmbyer

Lexo me Shume

Dola vetëm dhe më bënë kurvë!

  Dola vetëm dhe më bënë kurvë!

  Kisha kaluar një javë të zhurmshme dhe të lodhshme. E premte mbrëma… Vendosa të vishja fustanin tim të preferuar,

Lexo me Shume

Ja çfarë duhet të blini për sezonin e pranverës

  Ja çfarë duhet të blini për sezonin e pranverës

Pizhama ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Pranvera, stina e luleve dhe e ngjyrave. Kur dilni për pazar

Lexo me Shume

Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë

  Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë

  Xhinset ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Xhinset prej vitesh nuk dalin asnjëherë nga moda, Xhinset bojëqielli

Lexo me Shume

Këngët e Rihanna-s, ninulla për fëmijë

  Këngët e Rihanna-s, ninulla për fëmijë

Këngët e Rihanna-s si ninulla për fëmijë. Është gati e pabesueshme se sa mirë këngët e Rihanna-s  mund të përkthehen

Lexo me Shume